کاربران عزیز می توانید به صورت رایگان در یکی دیگر از سایت های پر بازدید ما آگهی درج نمایید.(ads.faosclass.com)
آگهی لینک دار رایگان ثبت کنید (tabrizforum.ir)
از این به بعد می توانید آگهی خودتان را رایگان بروز رسانی کنید و از سایر آگهی ها بالاتر قرار گیرید. (اطلاعات بیشتر)

تعرفه ها

ثبت آگهی در تمامی دسته‌بندی‌های جار24 رایگان است بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای آگهی خود را در جار24 می توانید ثبت نمایید.

اما اگر می خواهید آگهی شما از دیگر آگهی ها برجسته تر نشان داده شود و یا بالاتر از سایر آگهی ها باشد می‌توانید آگهی خود را فوری کنید تا سریع‌تر و بهتر مخاطبان آگهی‌های خود را پیدا کنید.

آگهی‌های فوری

در حال حاضر با پرداخت مبلغ 3,000 تومان قادر خواهید بود تا آگهی خود را برای مدت سی روز در بخش فوری قرار دهید. این کار باعث می شود تا کاربرانی که در سایت جستجو می کنند آگهی شما را در بالای نتایج جستجوی خود به صورت آگهی فوری مشاهده نمایند.

نحوه فوری سازی آگهی ها:

1) در موقع درج آگهی بعد از پر کردن فرم آگهی، می توانید نوع آگهی خود را انتخاب کنید و روی گزینه « انتشار » کلیک کنید و به صفحه پرداخت ارسال شده و بعد از پرداخت هزینه آگهی ویژه آگهی شما به مدت 30 روز فوری خواهد بود.

2) همچنین برای فوری سازی آگهی که قبلاً ثبت کردید، از منوی بالای سایت گزینه «حساب کاربری من» را کلیک نموده؛ سپس از منوی ظاهر شده در سمت راست سایت، گزینه «فوری سازی آگهی» را کلیک کنید تا آگهی های شما ظاهر شوند سپس در زیر هر آگهی روی «فوری کردن» کلیک کنید. در صفحه ظاهر شده روی گزینه «پرداخت آنلاین زرین پال» کلیک کنید تا به بانک وصل شوید بعد از پرداخت، آگهی شما فوری می شود.

نردبان

شما با استفاده از نردبان (خرید بسته اعتباری در پنل کاربری تان) می‌توانید آگهی خود را که مدت زمانی از انتشارش گذشته، مجدد به ابتدای فهرست آگهی‌ها در دسته‌بندی و شهر خاص خود باز گردانید. این آگهی تا زمان دریافت آگهی‌های تازه‌تر در ابتدای فهرست باقی می‌ماند. هزینه‌ی استفاده از نردبان 1,000 تومان است.